Przejdź do treści

WRO BIZnES 2022

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej, Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia, SOC TECH LAB, Klaster Inicjatyw Ekonomii Społecznej wraz z partnerami: Concordią Design | Fundacją Dom Pokoju | Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
zaprasza na wydarzenie

WRO BIZnES 2022 Dobry Networking i Targi Społecznie Odpowiedzialne

Termin: 13 września 2022 r. w godz. 15.00 – 19.00

Miejsce: CONCORDIA DESIGN, Wyspa Słodowa 7

Zapraszamy na Dobry Networking. Dobry bo organizujemy go tak, abyście Wyszli ze spotkania  z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu, z wartościowymi kontaktami. Dobry bo spotkacie się ze społecznie odpowiedzialnymi dostawcami i firmami, dla których zrównoważony rozwój jest ważny.  A wszystko to w przyjaznej j atmosferze. Przyjdźcie poznać organizację lub firmę, z którą chcielibyście współpracować. Szukajcie dobrych produktów na Targach Społecznie Odpowiedzialnych.

Wydarzenie jest bezpłatne, a link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz tutaj: https://tiny.pl/wx6t3 i na dole e-maila.

PROGRAM

Rejestracja + kawa + Targi Odpowiedzialne Społecznie
15.00 – 16.00

  • Kawka i Targi – jesteś wcześniej? Napij się kawy i poznaj wystawców i ich produkty. Złap oddech i rozejrzyj się kto jest obok Ciebie. Niedługo zawołamy Cię na rozpoczęcie WRO BIZnES 2022

WRO BIZnES 2022 – DYNAMICZNA PREZENTACJA
16.00 – 17.40

  • Networking na początek – znajdź swoje miejsce przy stoliku, zobacz kto siedzi obok, z jakiej jest branży. Te upominki na stole zostały przygotowane dla Ciebie. Możesz je wziąć. A teraz pozwól, by prowadzący poprowadził Cię przez networkingowe ćwiczenia. Baw się dobrze!
  • Dynamiczne prezentacje firm i społecznych dostawców – na ekranie zobaczysz kto jest kim, jakimi rzeczami się zajmuje, co sprzedaje oraz co dobrego robi dla świata. 
  • Losowanie niespodzianek – szykujemy dla Was niespodzianki, które pozwolą Wam bliżej przyjrzeć się jakości produktów społecznych dostawców. Wrzuć wizytówkę przy rejestracji, a weźmiesz udział w losowaniu niespodzianki.
  • Innowacje społeczne – Wystąpienia praktyków – zainspiruj się, zauważ jak wykorzystując potencjał, wiedzę biznesową i narzędzia IT można zmieniać rzeczywistość na lepszą.

Przerwa na kawę
17.40  – 18.00

  • Kawa i Targi – popijając kawę możesz ponownie odwiedzić stoiska wystawców lub po prostu porozmawiać z osobami, które Cię zaciekawiły, wymienić się kontaktami.

WRO BIZnES 2022 – DOBRY NETWORKING
18.00 – 19.00

  • Networking Wyzwanie – Rozwiązanie – chcesz poznać opinię na temat swojej oferty? Masz jakieś firmowe wyzwania, na które nie potrafisz spojrzeć już z innej perspektywy? Weź udział w życzliwym transferze wiedzy. Może dostaniesz wskazówkę, która usprawni twój proces, rozwiąże problem.
  • Networking Co mnie wyróżnia? –czasem trudno Ci określić wartości, cechy, które wyróżniają Cię spośród innych firm? To będzie czas na to, by się nad tym zastanowić i przedstawić innym swoją ofertę podczas rozmów.
  • Podsumowanie i niespodzianki – szykujemy dla Was pakiety prezentowe, o szczegółach dowiecie się później.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a później podpiszesz dokumenty rekrutacyjne*: https://tiny.pl/wx6t3

*część wydarzenia finansowana jest ze środków unijnych, z Europejskiego Funduszu Społecznego dlatego będziemy prosić o podpisanie dodatkowych dokumentów, które do niczego nie obligują. Będą jedynie potwierdzeniem wzięcia udziału w wydarzeniu, który jest częścią projektu Dolnośląska Ekonomia Społeczna.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 5 września 2022r. W razie pytań zapraszam do kontaktu: Sandrą Kmieciak, tel. 570 100 568, e-mail: s.kmieciak@dops.wroc.pl

Dla pierwszych 15 firm i 15 podmiotów ekonomii społecznej, które się zgłoszą przygotujemy slajd z ofertą i wyświetlimy go na prezentacji.

Skip to content