Przejdź do treści

Warsztaty z przedstawicielami Stowarzyszenia My – Poznaniacy

We wtorek 16 kwietnia w godzinach od 10.00 do 15.00  warsztaty dotyczące mechanizmów dialogu społecznego poprowadza przedstawiciele Stowarzyszenia My – Poznaniacy. Zapraszamy! Bezpłatne warsztaty odbędą się w ramach projektu Fundacji Dom Pokoju – Stallone i Szapałowska też zdmuchnęli 60 świeczek czyli Senior na Nadodrzu.

Fundacja realizuje projekt dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Członkowie Zgromadzenia Seniorów nauczą się, jak w praktyce wygląda dialog społeczny, jak go rozpocząć i zabrać głos w istotnej sprawie. Warsztaty mają również na celu przekonanie członków Zgromadzenia Seniorów dlaczego warto działać i jak działać skutecznie

Stowarzyszenie My – Poznaniacy o sobie:

Jesteśmy stowarzyszeniem skupiającym grupy mieszkańców Poznania , których łączy chęć wspierania drugiego filaru współczesnej demokracji – DEMOKRACJI OBYWATELSKIEJ. Chcemy działać na rzecz współpracy DEMOKRACJI INSTYTUCJONALNEJ, w tym Rady Miasta Poznania i jej komisji z obywatelami – wyborcami.

Naszą działalność rozumiemy jako istotny element społecznej, demokratycznej kontroli władzy.  Chcemy informować o konfliktach i pomóc w ich rozwiązaniu, aby organy administracji działały zawsze kompetentnie i demokratycznie, ekologicznie i zgodnie z naszymi wspólnymi, europejskimi wartościami.

Skip to content