Przejdź do treści

Targi lokali użytkowych na Nadodrzu

Planujesz rozpocząć działalność artystyczną na Nadodrzu? A może marzy Ci się klimatyczna knajpka, restauracja, czy po prostu biuro? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalową Nadodrza. Pierwsze targi lokali użytkowych na Nadodrzu, zaraz po weekendzie.

Wraz z ZZK oraz biurami nieruchomości Portal Nieruchomości i TVK Biuro Obrotu Nieruchomościami zapraszamy Was do udziału w targach lokali.

Chcemy przedstawić Wam możliwie najszerszą ofertę lokali użytkowych pod działalność artystyczną, gastronomiczną i nie tylko. Właściwie każdy, kto planuje uruchomić swoją działalność na Nadodrzu, znajdzie coś dla siebie.

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17:00, rozpocznie się prezentacją lokali zarządzanych przez Gminę Wrocław (ZZK), następnie prezentacje lokali z zasobów prywatnych biur nieruchomości. Osoby zainteresowane będą mogły pójść obejrzeć część lokali, którymi dysponują prywatni właściciele.

Aby obejrzeć lokali gminne, należy udać się do Zarządu Zasobu Komunalnego przy ul. Św. Elżbiety 13, pobrać klucze i samodzielnie wybrać się na oglądanie lokalu.

07 maja 2013, godzina 17:00
Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze
Skip to content