Przejdź do treści

Prezent od rzemieślnika – kupuj na Nadodrzu

Nadodrze to osiedle lokalnych twórców oraz rzemieślników. Mistrzowie i mistrzynie tworzą w swoich zakładach niepowtarzalne przedmioty czerpiące z tradycji osiedla – ale w nowoczesnej formie, korzystając z ekologicznych materiałów. Odwiedź specjalistów w swoim fachu i zadbaj o to, aby twój prezent był naprawdę wyjątkowy. 

Prezent od rzemieślnika to akcja, w której przedstawiamy oferty prezentowe nadodrzańskich twórców i rzemieślników. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich, który będzie wyjątkowy i niepowtarzalny – sprawdź przygotowaną przez nas listę miejsc oraz zakładów na Nadodrzu. Każde z nich przygotowało prezentową ofertę: pomysł na Prezent od Rzemieślnika.

W pracowniach i warsztatach wrocławskiego Nadodrza od lat powstają przedmioty doglądane przez prawdziwych mistrzów: szyte na miarę, dopasowane do życzeń klienta i wykonywane z lokalnie dostępnych materiałów. 

Po co biegać po zatłoczonych galeriach skoro można odwiedzić sklepik po sąsiedzku i spokojnie wybrać prezent specjalnie dla nas? Lokalni przedsiębiorcy i rzemieślnicy potrzebują wsparcia szczególnie teraz, w czasie pandemii i ekonomicznego niepokoju. 

Prezent od Rzemieślnika to tylko jedna z naszych inicjatyw dotyczących promocji rzemiosła.
4 grudnia w Infopunkcie Nadodrze Łokietka 5 odbędą się targi Moda na Nadodrzu – wystawcami będą lokalni rzemieślnicy, rękodzielnicy i artyści.
Zapraszamy również do własnoręcznego stworzenia prezentów – podczas warsztatów Praktykuj rzemiosło, które odbędą się w CRZ Krzywy Komin, Klubie pod Kolumnami i Konturach Kultury. 

Adresy nadodrzańskich i nie tylko nadodrzańskich twórców znajdziecie na Wrocławskiej Mapie Rzemieślników przygotowanej przez Stowarzyszenie Akcja Miasto.
Akcję promują fotograficzne portrety rzemieślników wykonane przez Piotra Spigla, które możecie zobaczyć na wystawie w Infopunkcie Nadodrze.  

https://wroclawscyrzemieslnicy.pl/

Skip to content