Przejdź do treści

Premiera filmowego Audiospaceru

 

W ostatnią niedzielę maja wybraliśmy się na filmową wędrówkę po Nadodrzu – oprowadzanie z okazji premiery kolejnego audiospaceru przygotowanego przez Fundację Dom Pokoju.  Przygotowany program pozwala na samodzielne odkrywanie nadodrzańskich scenerii, wcześniej jednak odwiedziliśmy filmowe miejsca i ślady starych nadodrzańskich kin.

Audiospacer filmowy jest okazją do samodzielnego poznania historii najbardziej artystycznego osiedla we Wrocławiu. Korzystając z aplikacji Audiotrip będzie można posłuchać o filmach kręconych na Nadodrzu i starych kinach ukrytych wśród podwórek. Odwiedzając kolejne miejsca i scenerie kręconych na osiedlu filmów, przygotowany audiospacer przywoła nagranie odnoszące się do danej lokacji.

 

Spacer jest już dostępny do pobrania z aplikacji Audiotrip pod tym adresem.

Jest to już kolejny audiospacer przygotowany przez Fundację Dom Pokoju. Korzystając z aplikacji Audiotrip można posłuchać o zabytkach osiedla (Audiospacer po Nadodrzu), galeriach i pracowniach sztuki (Artystyczne Nadodrze), oraz osobistych historiach postaci twórczo związanych z okolicą (Osobliwy Audiospacer po Nadodrzu).

Więcej informacji o nadodrzańskich audiospacerach na stronie www.lokietka5.pl/audiospacer/

Spacer przygotowała i opracowała Anna Streczeń
Czyta: Michał Szwed
Produkcja: Fundacja Dom Pokoju na zlecenie Gminy Wrocław

Skip to content