Przejdź do treści

Poradź się prawnika

Masz pytania dotyczące prowadzonej działalności? A może dopiero chciałbyś założyć firmę i „przejść na swoje”? Jesteś migrantem lub migrantkom i potrzebujesz wsparcia w rozpoczęciu nowego biznesu?

We wszystkich sprawach związanych z prowadzonym przedsiębiorstwem (choćby najmniejszym), warto zacząć od zasięgnięcia profesjonalnej porady prawnej.

Konsultacje są bezpłatne i indywidualne
zapisy: infopunkt@lokietka5.pl ( numer do eksperta podajemy po zgłoszeniu się na maila)

Piotr Kamler -> specjalizujący się w prawie handlowym oraz w obsłudze prawnej cudzoziemców. W ramach prowadzonej działalności pomaga zarówno polskim i zagranicznym podmiotom gospodarczym, doradzając tak na etapie planowania przyszłych przedsięwzięć, jak i przy ich realizacji. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, wpisany na listę radców prawnych pod numerem WR-3495. Prowadzi obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

Sprawdź: https://kancelariakamler.pl/


Łokietka 5 to punkt wsparcia lokalnych przedsiębiorców oraz miejsce spotkań dla mieszkańców i mieszkanek Nadodrza. Wspólnie z właścicielami małych biznesów oraz twórcami i artystami wspieramy rozwój gospodarczy osiedla.
Projekt finansowany z budżetu Gminy Wrocław.

Skip to content