Przejdź do treści

Pomorska 55

Oferta komercyjnego wynajmu lokalu przy ulicy Pomorskiej – wielofunkcyjne miejsce, w którym można prowadzić działalność gastronomiczną.

ulica: Pomorska 55
metraż: 85 m2
tel. : 71 792 72 75, 603 052 527
cena/czynsz: 3 060
forma ogłoszenia: wynajem komercyjny
witryna od strony ulicy: tak
stan techniczny lokalu: bardzo dobry
umiejscowienie: lokal w parterze, przy ulicy Pomorskiego, nieopodal Placu Staszica
możliwa działalność: gastronomia.
możliwa gastronomia: Wcześniej była w nim prowadzona gastronomia. Lokal posiadał gaz ( w tej chwili odłączony ), ma 4 metry wysokości, wentylację grawitacyjną oraz wentylacje mechaniczną. W tym momencie jeszcze oczekuje na zgodę na założenie klimatyzacji.
poprzednia działalność: gastronomia


Więcej informacji na stronie: https://magnus.wroc.pl/karta-oferty/nr/54990940/lokale-lokal-uzytkowy/wroclaw/srodmiescie/


Lokal położony na parterze budynku mieszkalnego z witrynami oraz wejściem z ulicy. Ma powierzchnię 85 m2 i składa się z sali sprzedaży, drugiej sali z tyłu, części magazynowej oraz zaplecza sanitarnego. Posiada drugie wejście od podwórza, na którym znajduje się patio.

Najbliższa okolica to głównie osiedla mieszkalne, Skwer Sybiraków i Park Staszica, sąsiednie lokale komercyjne i Targ przy ulicy Ptasiej. Do przystanków komunikacji miejskiej odległości w granicach stu metrów.

Wcześniej była w nim prowadzona gastronomia. Lokal posiadał gaz ( w tej chwili odłączony ), ma 4 metry wysokości, wentylację grawitacyjną oraz wentylacje mechaniczną. W tym momencie jeszcze oczekuje na zgodę na założenie klimatyzacji.

Oferta Biura Nieruchomości MAGNUS


Skip to content