Przejdź do treści

Pączek roku 2023 – Nadodrzański Tłusty Czwartek

Za nami kolejny Nadodrzański Tłusty Czwartek. Zgodnie z tradycją, co roku świętujemy go w sposób wyjątkowy. Oprócz specjalnej oferty od nadodrzańskich cukierni, piekarni, kawiarni i restauracji organizujemy poszukiwania tego najlepszego – osiedlowego pączka – Mistera Nadodrza!

Decyzją niezawisłego jury złożonego z mieszkanek i mieszkańca Nadodrza i po skonsumowaniu aż 9 pączków, poznaliśmy zaszczytne grono 3 najlepszych pączków na Nadodrzu.


Pączek Roku 2023:

Miejsce III Pączek z marmoladą różaną od Śródmiejska Cafe

Miejsce II Pączek nadzieniem pistacjowym od Mam wypieki

Miejsce I Pączek z nadzieniem pistacjowym od @Słodka Pasja

Gratulujemy wszystkim miejscom, które wzięły udział w naszym konkursie, wspaniałej i zaangażowanej publiczności oraz naszemu słodkiemu jury!


Bardzo dziękujemy naszemu prowadzącemu Łukaszowi Lorencowi oraz gwieździe wieczoru Michałowi Grzebieniakowi (który swoja drogą wygrał lutowy Slam Poetycki w Sztuce Na Miejscu – gratulacje!)


Nasze jury, jak widać na zdjęciach, w pełni profesjonalnie podeszło do tematu, a i publiczność nie dawała o sobie zapomnieć. Wiedzieliśmy, że możemy na was liczyć!


Dziękujemy wszystkim miejscom, które wzięły udział w konkursie: cafe rozrusznik Śródmiejska Cafe Mam wypieki Tacos Locos Food Think Tank Piekarnia Krzysztof Krajewski „Złoto Nadodrza” #SłodkaPasja #Filipinka Cafe Le Miracle

fot. Bartek Ciba


Skip to content