Przejdź do treści

#NadodrzeDziała Specjały Nadodrza – zamów do domu!

Siłą Nadodrza od zawsze byli ludzie, którzy zakładali tutaj swoje biznesy i realizowali swoje pomysły. To, że większość miejsc jest zamkniętych, nie znaczy, że przestały działać: wciąż można zamawiać artykuły przez internet, lokalne restauracje oferują jedzenie na dowóz, a małe inicjatywy wprowadziły vouchery i inne sposoby wsparcia ich działalności. 

Specjały Nadodrza to kulinarne święto tego osiedla. Podczas tego festiwalu nadodrzańskich smaków, prezentujemy oferty kawiarni i restauracji działających na Nadodrzu. 

Nie możemy zaprosić do miejsc na Nadodrzu, ale możemy zachęcić Was do zamówienia jedzenia z nadodrzańskich lokali! 
Jeśli macie swoją ulubioną knajpkę, lub restaurację – postarajcie się wesprzeć ich działalność w ten niepewny czas.

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie informacje na temat sposobów skosztowania pysznego jedzenia prosto z Nadodrza.

Świeże obiady można zabrać z Powoli. Zamawiajcie 732 752 025 i odbierajcie o umówionej godzinie od godz. 12.00 do 16.00.

Na dowóz działa meksykańska kuchnia Tacos Locos. Można zamawiać telefonicznie ( +48 664 976 582) i na stronie ( www.tacoslocos.pl) a kierowcy czekają w gotowośći, by rozwieść wszystkie pyszności do waszych domów

Kuchnię wegańską oferuje też Tajfun. Opcja na wynos, na dowóz z aplikacji, oraz przez stronę internetową http://tajfun.wroclaw.pl/shop/ 

Również bezmięsny Wilk Syty przygotowuje zamówienia z odbiorem osobistym, dysponuje też własnym dowozem potraw – zamawiać można telefonicznie pod numerem 690-029-005  lub wcześniej mailowo. Wilk Syty oferuje także zestawy z pieczywem z piekarni “Złoto Nadodrza”, rodzinnej firmy państwa Krajewskich, prostu z ulicy Pobożnego.

Hardcore Muffins ma lancze, bajgle, kawy na wynos oraz bezglutenowe ciasta.
Kontaktujcie się z nimi przez fanpage lub pod numerem telefonu : 667513441. Na ulicy Cybulskiego kawę na wynos oferuje Cafe Rozrusznik, a można tam zamówić także chleby oraz ciastka.

Z rzemieślniczej pizzeri Ogień przy ulicy Pomorskiej weźmiecie włoskie placki na wynos, a Green Bus działa telefonicznie i na stronie www.greenbus.pl : na wynos, na dowóz i w aplikacjach jedzeniowych. Zamówienia z lokalu obok-  Pomiędzy – możecie składać, pod nr 790808107, a dania stamtąd dostępne są również  na pyszne.pl.

Słodkości codziennie zapewniają  Łaskotki Cookie Dough – przez aplikacje uber, pyszne.pl i glodny.pl, ale jest możliwy także odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie. 

Ciasta na dowóz piecze także Słodko – najlepiej zamawiać telefonicznie i bezkontaktowo.  

Swoje zbiórki oraz sprzedaże voucherów prowadzą także kawiarnie i miejsca spotkań na Nadorzu. Bistro Narożnik zachęca do zakupu specjalnego vouchera do wykorzystania “na barze”. Podobne kupony oferuje Cafe Rozrusznik, dostępne w promocyjnej cenie, można je podarować komuś bliskiemu, a kupić można je przez internet. 

Także związana z Nadodrzem palarnia kawy Czarny Deszcz uruchomił na swojej stronie sprzedaż “zawieszonych kaw”. “Za pieniądze od Was wykupujemy w kilku wrocławskich kawiarniach z którymi pozostajemy w stałym kontakcie i wiemy jak mają ciężko, zawieszone kawy, które będą mogły potem odebrać osoby w trudnej sytuacji czy np. pracownicy służb”.

Więcej o akcji na stronie https://czarnydeszcz.pl/produkt/zawieszona-kawa/

Skip to content