Przejdź do treści

Nadodrzańscy Rzemieślnicy – wystawa

Nadodrzańscy Rzemieślnicy – wystawa fotografii Piotra Spigla


Zapraszamy na wystawę fotografii Piotra Spigla wykonanych w ramach Wrocławskiej Mapy Rzemieślników. Wrocławska Mapa Rzemieślników jest inicjatywą stowarzyszenia Akcja Miasto i przedstawia osoby, które prowadzą swoje zakłady na terenie Nadodrza. Fotografie przedstawiają Mistrzów Nadodrza – rzemieślników tworzących na terenie osiedla. Zostały wykonane przez Piotra Spigla w ich zakładach i przedstawiają zarówno ludzi, jak i miejsca, w których pracują.

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju produktów nadodrzańskich rzemieślników! W pracowniach i warsztatach wrocławskiego Nadodrza od lat powstają przedmioty doglądane przez prawdziwych mistrzów: szyte na miarę, dopasowane do życzeń klienta i wykonywane z lokalnie dostępnych materiałów.

Zapraszamy do sklepów i warsztatów wrocławskich twórców – ich adresy znajdziecie na Wrocławskiej Mapie Rzemieślników przygotowanej przez Stowarzyszenie Akcja Miasto
https://wroclawscyrzemieslnicy.pl/

Wrocławska Mapa Rzemieślników to baza prawdziwych specjalistów w swoim fachu. Każdy z nich to suma precyzji, doświadczenia, kreatywności. Naprawią to, co zepsute, odnowią to, co zniszczone, stworzą unikatowy przedmiot. Dzięki nim możesz zarówno skrócić za długie spodnie, jak i stać się posiadaczem stołu, który wcześniej służył jako drzwi.

Piotr Spigiel – fotograf i twórca video, absolwent Dziennikarstwa na UWr., Fotografii i Multimediów na ASP we Wrocławiu oraz École supérieure des Arts Saint-Luc w Liège (Belgia). Członek Fearless Photographers. Uczestnik wystaw fotograficznych w Polsce i na świecie. Od lat zaangażowany w projekty kulturalne i ruchy społeczne we Wrocławiu, współtwórca takich inicjatyw jak Leveloft, Laboratorium Logo, Interesariusze ESK, Wyspa Słodowa 7.
http://piotrspigiel.com/

Akcja Miasto to stowarzyszenie tworzone przez mieszkańców i dla mieszkańców Wrocławia. Jesteśmy ludźmi z wielu różnych środowisk, z różnymi historiami, poglądami, zainteresowaniami. Połączył nas Wrocław i dlatego właśnie działamy razem.
Jako grupa pozytywnych osób dążymy do pozytywnych zmian. Troszczymy się o nasze miasto i marzymy, że nasza aktywność udzieli się innym.
https://www.akcjamiasto.org/

Otwarcie wystawy w Infopunkcie Nadodrze – Łokietka 5
kiedy – 25 września, 18:00

Skip to content