Przejdź do treści

Cichy spacer / Silent Walk around Nadodrze

Cichy spacer po Nadodrzu – premiera Audiospaceru po Nadodrzu

termin: 12 sierpnia 2016
start spaceru: 17.00
miejsce: brama Nadodrza (zbieg ulic Drobnera i Dubois)

Impreza towarzysząca:
Koncert Sama Altego w Cafe Rozrusznik
termin: 12 sierpnia 2016
godzina: 20.00
miejsce: Cafe Rozrusznik

Zapraszamy Was na Cichy spacer z Audiospacerem po Nadodrzu – specjalnie przygotowaną mobilną aplikacją, dzięki której możecie poznać tajemnice Nadodrza.
Wyruszamy 12 sierpnia spod Bramy do Nadodrza (przy zbiegu Drobnera i Dubois), o godzinie 17.00, a na zakończenie spaceru zapraszamy Was na koncert Sama Altego w Cafe Rozrusznik (o godzinie 20.00)
Koniecznie zabierzcie ze sobą telefon z dostępem do Internetu i słuchawki. A najlepiej już wcześniej zainstalujcie na swoim telefonie mobilną aplikację audiotrip.org, w której bezpłatnie pobrać można Audiospacer (w trzech wersjach językowych).

Co to jest Audiospacer?
AUDIOSPACER PO NADODRZU to darmowy audioprzewodnik po wrocławskim Nadodrzu, dostępny do odsłuchania i pobrania w formie mobilnej aplikacji na telefon komórkowy na stronie audiotrip.org.Znajdziesz tam intrygującą opowieść lektora, relacje mieszkańców, a także rzemieślników, czy historyków, a także zaproszenia od tych, którzy prowadzą tu galerie, kawiarnie, czy pracownie.
Scenariusz Audiospaceru powstał w Infopunkcie Nadodrze (lokietka5.pl), ponieważ chcemy opowiedzieć o tym, co nas od lat fascynuje na Nadodrzu i zachęcić do samodzielnych poszukiwań oraz spacerów. Jeśli coś szczególnie cię zaciekawi, wróć do nas na Łokietka 5 i dowiedz się więcej.

Jak pobrać Audiospacer po Nadodrzu?
Wziąć telefon z dostępem do Internetu i pobrać aplikację AUDIOTRIP (audićotrip.org), a następnie znaleźć w katalogu AUDIOSPACERU PO NADODRZU i pobrać go na swój telefon (jeśli jesteś w okolicy to będzie pierwszy spacer, który odnajdziesz w pobliżu).

W polskiej wersji językowej narracja by Wrocławski Teatr Radioaktywny / Kamil Gałuszka

 


Silent Walk with Audiotrip aruond Nadodrze

when? August 12, 2016
start: 5 p.m.
where? Gate to Nadodrze (mural near the crossroads Drobnera and Dubois)

Extra event:
Sam Alty’s concert in Cafe Rozrusznik
August 12, 2016
start: 8 p.m.
where? Cafe Rozrusznik

We invite you to take part in Silent Walk with Audiotrip aruond Nadodrze!
Audiotrip is specially prepared mobile application, which allows to descover the secrets of Nadodrze.
We will begin the trip on August 12 by the gate to Nadodrze (mural near the crossroads Drobnera and Dubois), and after the walk we invite you to Sam Alty’s concert in Cafe Rozrusznik (at 20.00)
Bring your mobile phone with an access to Internet and headphones. Please install mobile app audiotrip.org, and download Audiotrip around Nadodrze [for free].

Skip to content