Przejdź do treści

Biznes Mixer

Już 7 września odbędzie się spotkanie networkingowe dla lokalnych przedsiębiorców w którym chodzi o wymianę inspiracji, doświadczeń, a także nawiązanie nowych kontaktów. 

Nieformalny charakter spotkań ułatwia budowanie relacji partnerskich pomiędzy przedsiębiorcami z Nadodrza i Centrum. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli i przedstawicielki branż usługowych, kreatywnych i artystycznych, a także podmioty ekonomii społecznej. 

Pochylimy się nad ideą współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi, która – co pokazał nam czas pandemii – przynosi pozytywne skutki dla biznesu. We Wrocławiu nie brakuje dobrych przykładów partnerstwa, dlatego opowiemy o tym jak można współdziałać i wspierać się nawzajem bazując na realnych przykładach z Nadodrza i Centrum.

Oprócz poczęstunku i swobodnej atmosfery, zapewniamy katalog przedsiębiorców. Każdy uczestnik może zaprezentować w nim swoją ofertę. To rozwiązanie pomaga rozpocząć rozmowę w trakcie spotkania, a także pozostaje świetną bazą kontaktów, która z pewnością przyda się na kolejnych etapach prowadzenia własnego biznesu.

Biznes Mixer skierowany jest do przedstawicieli wszystkich branż, zarówno do wytwórców, jak i zarządzających, artystów i programistów. Zapraszamy wszystkich chętnych do poszerzenia własnych horyzontów, zdobycia nowych perspektyw biznesowych, a także tych, którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie podobnych sobie osób.

Spotkanie rozpoczniemy dynamiczną prezentacją. Posłuchamy o Eklektik Art, którzy tego wieczoru będą naszymi gospodarzami oraz przedstawimy uczestników reprezentujących lokalne firmy.

Kolejna część to czas na rozmowy i wymianę wizytówek pomiędzy uczestnikami. Rozmowie towarzyszyć będą przekąski, słodkości i napoje.

Udział w spotkaniu – 30 zł
Adres: u. Czysta 4, Wrocław

Zapisy za pomocą formularza:
https://forms.gle/EBun59dcrWRc8KHB9

Wejściówkę można zakupić przez stronę:
https://app.evenea.pl/event/biznesmixer2021/

Skip to content