Przejdź do treści

Specjały Nadodrza

Wielka akcja SPECJAŁY NADODRZA

Pośród Zgromadzenia Seniorów ukonstytuowała się grupa, która chce odtworzyć smaki i zapachy, które od lat kojarzą się z Nadodrzem. I nadarza się fantastyczna okazja – tłusty czwartek. Grupa pań, których liderką została okrzyknięta Pani Aniela Watras, usmaży pączki, nazwane przez nas wrocławsko-lwowskimi. Pączki będą miały specjalne nadzienie: cynamonowo – śliwkowe. Śliwki oczywiście domowe!

Kawiarnie z Nadodrza zgodziły się w tłusty czwartek dystrybuować lokalny smakołyk. Zapraszamy więc na pączka autorskiego, jedynego w swoim rodzaju do:

Jednocześnie Zgromadzenie Seniorów będzie świętować tłusty czwartek w Infopunkcie Nadodrze od godz. 14.00, razem z Grzegorzem Soblem – autorem książek kucharskich o dawnym Wrocławiu i dobrym duchem naszej grupy Specjałów Nadodrza.

A na koniec – krótki sondaż – prosimy o odpowiedź na pytanie: JAKI SMAK KOJARZY MI SIĘ Z NADODRZEM? Na odpowiedzi grupa Specjałów Nadodrza czeka w każdy czwartek w godzinach 14.00 – 17.00 w Infopunkcie Nadodrze przy ul. Łokietka 5/1.

Zapraszamy!

Skip to content