Przejdź do treści

Wyprzedaż Garażowa!

Zapraszamy wszystkich na nadodrzańską wyprzedaż garażową, która odbędzie się 28 sierpnia. Czekamy na Was w godzinach 11:00-16:00 na terenie Ogrodu Społecznego, który mieści się u zbiegu ulic Paulińskiej i Rydygiera.

Jeżeli Twoje rzeczy nie mieszczą się w mieszkaniu, pod koniec sierpnia masz szansę, by uporządkować domową przestrzeń i wystawić je na sprzedaż! Wyprzedaż sąsiedzka to także okazja do kupienia unikatowych przedmiotów. Rękodzieła, zabawek, mebli, pamiątek, płyt, ubrań czy ciekawych książek. To również szansa na poznanie nowych ludzi. W końcu nic tak nie łączy jak wspólna pasja. A każdy z nas przecież ma w sobie duszę „zbieracza”…

Włączysz się?

Udział w wyprzedaży możliwy jest po potwierdzeniu przez organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wypełnienie formularza i napisanie w nim, co będziecie sprzedawać.

Krótka instrukcja:

1. Wypełnij formularz: link

2. Nie wyznaczamy dokładnych miejsc. Prosimy, by każdy wybrał dogodną dla siebie przestrzeń.

3. Zapewniamy stoły oraz parę małych stolików, których ilość jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na stanowiska. Część z Was poprosimy o przyniesienie folii, koca, na których będziecie mogli się rozłożyć.

4. Czym nie handlujemy? Nie handlujemy perfumami, alkoholem oraz bronią. Przedmiotami niebezpiecznymi, sprzecznymi z prawem oraz wymagającymi koncesji. Nie jest możliwa jest także sprzedaż wyrobów jubilerskich przez profesjonalnych wystawców. Zapraszamy wszystkich z wyjątkiem osób zajmujących się profesjonalną sprzedażą.

5. Jako organizatorzy nie bierzemy odpowiedzialności za sprzedawane przez Was przedmioty i zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w wyprzedaży.

6. Zastrzegamy sobie także prawo do odwołania wydarzenia, w przypadku zebrania się zbyt małej liczby wystawców.

7. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze.  Mimo wszystko prosimy o samodzielne zadbanie o bezpieczeństwo stoiska i ochronę przed deszczowymi niespodziankami.

Z racji nadchodzącego roku szkolnego przy okazji wyprzedaży organizujemy także zbiórkę przyborów szkolnych dla dla podopiecznych Domu Dziecka w Jasienicy. Kredki, zeszyty, farby i inne drobiazgi można przynieść ze sobą na wyprzedaż 🙂

Zapraszamy do udziału! 🙂

 

WYPrzedaż garażowa

 

Skip to content