Przejdź do treści

Nowy Ład dla przedsiębiorców – webinar z ekspertką

Webinar na temat zasad Nowego Ładu podatkowego dla przedsiębiorców

14 grudnia, godz. 18:00
Bilet wstępu: 10 złotych
Zakup wejściówki: https://app.evenea.pl/event/nowyladprzedsiebiorcy/

O czym powiemy?
Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się o nowych zasadach podatkowych dla przedsiębiorców.


BEF Centrum online Renata Sieler oraz Infopunkt Łokietka 5 zapraszają na spotkanie online na temat nowych regulacji Nowego Ładu podatkowego.
W nowym roku czekają nas duże zmiany w rozliczaniu podatków. 29 października 2021 r. zakończyły się prace legislacyjne w Sejmie i Senacie nad podatkową częścią Polskiego Ładu. ​Oznacza to, że od 1 stycznia 2022 r. przedsiębiorcy będą prowadzili swoje firmy w nowej rzeczywistości podatkowej.


Nowelizacja ustaw o podatku od osób fizycznych, o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. Polski Ład, między innymi wprowadza szereg zmian oraz ulg dla przedsiębiorców.Po wdrożeniu w życie programu Polski Ład podatników czeka prawdziwa rewolucja. Czasu na przygotowanie się do zmian będzie niewiele, warto przygotować się wcześniej i ustalić jak planowane zmiany wpłyną na przedsiębiorstwo oraz gdzie szukać oszczędności by zamortyzować negatywne zmiany.

Podczas spotkania dowiemy się, na co szczególnie powinni zwrócić uwagę przedsiębiorcy i jak mogę przygotować się do zmian systemu podatkowego.Spotkanie online poprowadzi Renata Sieler.

Księgowa z pasją. Mentor i trener biznesu. Doradca przedsiębiorczości. Specjalista ds. wdrażania efektywnych procedur standaryzacyjnych w biznesie. Z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w zakresie budowania biznesu oraz funkcji finansów w organizacjach. Prowadząca restrukturyzacje firm oraz doradztwo strategiczne, koncentrujące się na zarządzaniu procesem tworzenia wartości firmy (programy rozwoju, programy naprawcze). Autorka programów szkoleniowych z zakresu przedsiębiorczości, podatków, księgowości, zarządzania własną firmą.Uwaga miejsce spotkania: Spotkanie Online!
Rezerwacja miejsca:
https://app.evenea.pl/event/nowyladprzedsiebiorcy/
Cena: 10 zł

Ilość miejsc ograniczona!
Link do spotkania zostanie wysłany zapisanym Uczestnikom w dniu poprzedzającym spotkanie.

Skip to content