Przejdź do treści

Lokale stare

Jeśli szukasz lokalu na Nadodrzu, chętnie w tym pomożemy.
Jest kilka sposobów, aby znaleźć odpowiednie miejsce.

Sprawdź aktualne oferty na wynajem lokali miejskich.

  • Prezentujemy je w formie aktualności na naszej stronie internetowej

https://lokietka5.pl/category/aktualnosci/lokale-przetargi/

  • Jesteśmy w stałym kontakcie z Zarządem Zasobu Komunalnego, który organizuje przetargi na lokale miejskie. Są wynajmowane na bardziej atrakcyjnych warunkach niż na rynku otwartym – miasto ma stabilne ceny wynajmu i podstawowa stawka również może być niższa.
  • Niektóre lokale są wystawione na przetarg z konkretnym przeznaczeniem, np. na “działalność rzemieślniczą” – jeśli spełniasz warunki wymienione w przetargu, zdobycie lokalu może być jeszcze łatwiejsze.
    Jeśli uważasz, że Twoja działalność zalicza się do takich kategorii, lub może pełnić funkcję kulturotwórczą i ważną dla Nadodrza napisz do nas – wspólnie ustalimy taki wniosek. 

Wszystkie przetargi dostępne są też na stronie ZZK http://bip.zzk.wroc.pl/?app=przetargi_lokal


Zobacz naszą mapę z ofertami lokali komercyjnych.

Stale monitorujemy sytuację na Nadodrzu, a aktualne oferty wynajmu zaznaczamy na mapie dostępnej w formacie google maps pod adresem.

https://lokietka5.pl/lokale-mapa/

  • Zamieszczone tam oferty pochodzą w większości przypadków z rynku komercyjnego, od prywatnych właścicieli. Nie zawsze udaje nam się skontaktować ze wszystkimi osobami, ale staramy się zaznaczyć numer do bezpośredniego kontaktu z osobą wynajmującą lokal.

Napisz do nas

  • Poinformuj nas jakiego lokalu szukasz, a będziemy mogli się z Tobą skontaktować, jeśli pojawi się interesująca oferta.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Skip to content