Przejdź do treści

POP-UP SHOP: poznajcie EMPE!

Ręcznie malowane talerze i półmiski z drugiej ręki.

Przez najbliższy miesiąc znajdziecie u nas prace EMPE! Są to piękne, ręcznie malowane talerze z odzysku, na których Maria uwiecznia zwierzaki i nie tylko. Możecie zamówić u niej spersonalizowany portret pupila lub wybrać coś z gotowych talerzyków. Wpadajcie podziwiać i kupować! Czekają też na Was urocze psie i kocie wlepki, a stoiska pilnuje nasza puchata pracowniczka roku, która poleca się do głaskania.

O EMPE:

„Cześć! Jestem Maria, założycielka EMPE artstudio – małej jednoosobowa firmy mieszczącej się we Wrocławiu. Kupisz tu ręcznie malowaną porcelanę z drugiej ręki. Celem było stworzenie dekoracji z wykorzystaniem używanego przedmiotu, by mógł cieszyć się drugim życiem. Ilustracje inspirowane są przede wszystkim naturą, zwierzętami, miłością i dobrą energią. Talerze są wyłącznie dekoracyjne, nie powinno się na nich spożywać posiłków, nie lubią się ze zmywarką. Każdy talerz jest unikatowy, sygnowany i starannie zapakowany. Do każdego talerzyka dołączam haczyk na którym można go powiesić.”

Jak się zgłosić do pop-up shopu?

Jeśli tworzysz w zaciszu własnego domu lub pracowni, nie masz stacjonarnego punktu sprzedaży i chcesz pokazać się światu, zgłoś się do nas na maila: infopunkt@lokietka5.pl lub zgłoś się do nas przez instagram lub facebook.
Mamy dla Ciebie kawałek ściany, regału, stolika, podłogi… Napisz coś o sobie i o tym co robisz, załącz zdjęcia swoich prac, opisz jaki masz pomysł na pop-upowe stoisko.

Skip to content