Przejdź do treści

Oferta pracy asystenta/-ki do Infopunktu Nadodrze

Fundacja Dom Pokoju poszukuje osoby z inicjatywą, która chciałaby pracować na stanowisku Asystent/-ka w projekcie Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze

Infopunkt Nadodrze to punkt wsparcia lokalnych przedsiębiorców oraz miejsce spotkań dla mieszkańców i mieszkanek Nadodrza. Wspólnie z właścicielami małych biznesów oraz twórcami i artystami wspieramy rozwój gospodarczy osiedla.

Zakres zadań na stanowisku:

  • obsługa Infopunktu dla mieszkańców i przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej,
  • koordynacja programu szkoleń i badań skierowanych do środowiska biznesu i lokalnych przedsiębiorców
  • samodzielna organizacja i współorganizacja wydarzeń społeczno-kulturalnych na Nadodrzu, m.in. Noce Nadodrza, Specjały Nadodrza, czy cykl Mistrzowie Nadodrza,
  • promocja wydarzeń organizowanych przez Infopunkt za pośrednictwem portali społecznościowych i we współpracy z mediami,
  • nawiązywanie współpracy z partnerami lokalnymi (organizacjami, przedsiębiorcami, instytucjami, aktywistami),
  • działania animacyjne adresowane do mieszkańców osiedla,
  • uzyskiwanie zgód formalnych w urzędach na działania w przestrzeni miejskiej (m.in. Konserwator Zabytków, ZDIUM)
  • wsparcie w administracji projektu.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia i superwizję,
  • możliwość samodzielnego rozwijania stanowiska,
  • pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz w budowaniu relacji,
  • samodzielności i umiejętności samoorganizacji własnej pracy,
  • otwartości
  • mile widziane umiejętności w zakresie projektowania graficznego
  • mile widziane doświadczenie z zakresu PR,

Oferty – CV i List motywacyjny wraz z klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

należy przesyłać na adres: infopunkt@lokietka5.pl do 21.05.2020.

Nie zapomnij o RODO – dołącz do e-maila klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Dom Pokoju w celu rekrutacji na aplikację przeze mnie stanowisko”, abyśmy mogli się z Tobą korzystać.

W pierwszym etapie umowy, praca realizowana będzie zdalnie (do czasu ustania ograniczeń wynikających ze stanu epidemii).

Fundacja zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi osobami