Przejdź do treści

Premiera Audiospaceru Herstorycznego!

Zapraszamy na premierę kolejnego audiospaceru poświęconego Nadodrzu. Tym razem osiedlowa opowieść zostanie osnuta wokół historii kobiet. Jakie bohaterki związane były z tą częścią miasta? Gdzie można znaleźć ich ślady? Co mówi ich (nie)obecność w miejskiej przestrzeni?

24.03, niedziela godz. 12:00
start: Rondo im. Anny German

„Nadodrze i inne kobiety” – premiera audiospaceru herstorycznego po Nadodrzu

W marcu będzie miał premierę nowy audiospacer po Nadodrzu – tym razem osnuty wokół historii kobiet. Jakie postaci są związane z tą częścią miasta? Gdzie można znaleźć ich ślady? Który patron nadodrzańskiej ulicy był przeciwnikiem równouprawnienia kobiet? Tego wszystkie dowiedzą się uczestnicy spaceru herstorycznego. A jeśli ktoś przegapi premierę? Zawsze będzie mógł odsłuchać nagrania w aplikacji Audiotrip. Autorką scenariusza jest Karolina Dzimira-Zarzycka, a tekst czyta Karolina Micuła.

24.03, niedziela godz. 18:00

Koncert Zuzanny
miejsce: Infopunkt Nadodrze, Łokietka 5/1

Wedle słownikowej definicji jest kompozytorką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Gra na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większą czułością darzy swój mały akordeon. Twierdzi, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Stara się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi ją myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać.

Bilety: 15/20 zł (w dniu wydarzenia)

Skip to content