Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się

Kadry dawnego Nadodrza z Wojciechem Machem

19 Luty

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Cafe Rewitalizacja”. Spotykamy się dwa razy w miesiącu. Rozmawiamy przy kawie i cieście oraz zapraszamy gości specjalnych. Wykłady, dyskusje, pokazy filmowe. O mieście, przestrzeni, animacji lokalnej.

22 lutego zapraszamy na wykład Wojciecha Macha: KADRY DAWNEGO NADODRZA, które odbędzie się w naszym Infopunkcie na Łokietka 5.

Ktokolwiek mieszka na Nadodrzu, prędzej czy później, spotkać musiał Pan Wojciecha Macha – wieloletniego dziennikarza i wodzireja. Wojciech Mach od lat zbiera archiwalne zdjęcia i nagrania pokazujące, jak wyglądało Nadodrze przed wojną i zaraz po niej.

Jak zmieniła się ulica Łokietka? Jak wyglądała aleja Drobnera w swoim pierwotnym kształcie? Gdzie mieściła się Karczma Lwowska i gdzie działał fotoplastykon? Zapraszamy wszystkich ciekawych nadodrzańskich wspomnień i starych fotografii.

Wojciech Mach – od 38 lat mieszkaniec osiedla. Dziennikarz radiowy i muzyczny, znany wrocławski wodzirej. Interesuje się historią Wrocławia a szczególne ciekawostkami dotyczącymi miasta.

 

 

 

Opublikowano: 19 Luty, 2018 at 1:44 pm

Tagi: , , ,

Drukuj

Tagi

Nadchodzące wydarzenia