Kontakt

Godziny pracy: pon - pt 9:00 - 17:00

Zespół

Kontakt

Infopunkt Nadodrze
Wrocław, ul. Władysława Łokietka 5/1
tel.: +48 883 047 310
infopunkt@lokietka5.pl

Skontaktuj się
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Biznes Mixer

29 maja 2017 @ 20:00 - 23:00

zł30

 

Ptasia Centrum Kreatywne i Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze, zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założyć własną firmę, na Biznes Mixer – Spotkanie Przedsiębiorców.
Zapraszamy na spotkanie networkingowe przedstawicieli wszystkich branż. Przedsiębiorcy podczas spotkania będą mieli okazje skorzystać z konsultacji i uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania i prowadzenia własnej firmy a przede wszystkim nawiązać wartościowe relacje biznesowe z pozostałymi przedsiębiorcami.

 
I. Biznes Mixer – consulting
Przez całe spotkanie, bezpłatne indywidualne konsultacje i porady w zakresie zarządzania, prowadzenia czy zakładania własnej firmy prowadzić będą:
– Renata Sieler – doradca ds. przedsiębiorczości, coach biznesu, specjalista ds. wdrażania efektywnych procedur standaryzacyjnych w biznesie. Z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w zakresie budowania biznesu oraz funkcji finansów w organizacjach. Twórca marki oraz autorka cyklów: „Kreator Własnego Biznesu”, „Kreator Pewności Siebie”, „Kreator Własnego Czasu” oraz „Kreator Własnego Życia”.


– Hanna Słonina – ekspertka z Wrocławskiego Biura Rachunkowego A-Z Rachunki.pl, które specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu księgowości małych i średnich firm oraz obsłudze w zakresie kadr i płac. Dostarcza rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. A-Z oferuje wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności, pomaga w rejestracji podmiotów gospodarczych w ewidencji CEIDG oraz bezpłatnie dla swoich klientów rejestruje Spółki z o.o. przez Internet.


II. Biznes Mixer – networking
Rozpoczniemy go dynamiczną prezentacją. W 90 sekund opowiemy o każdej ze zgłoszonych firm. Profil działalności, pola do współpracy, poszukiwani partnerzy biznesowi… Prezentacje firm poprowadzi Maja Zabokrzycka – koordynatorka Łokietka 5. A już po prezentacji:
Biznesowy speed-dating! 🙂


III. Biznes Mixer – prezenty!
Każdy z uczestników, otrzyma wydrukowany katalog, w którym znajdą się wszystkie zgłoszone na Biznes Mixer firmy z opisem i danymi kontaktowymi oraz tyle wizytówek ile zdoła zebrać. Spośród wszystkich uczestników wylosujemy 3 przedsiębiorców, którzy otrzymają od nas bezpłatne zaproszenie na wybraną przez siebie Kawiarenkę Przedsiębiorców.
Wybierasz się na Biznes Mixer? Nie zapomnij o 2 rzeczach: podczas rejestracji na spotkanie – wyślij nam opis swojej firmy do katalogu oraz przygotuj masę wizytówek!


Organizacja:
Koszt udziału: 30zł
Miejsce spotkania: Wrocław, ul. Łokietka 5/1
informacje: kontakt@ptasiacentrumkreatywne.pl tel. 537 937 123
Zapisy: https://biznes-mixer.evenea.pl/


Uwaga, żeby dodać firmę do katalogu musisz zarezerwować miejsce oraz wypełnić formularz dla firmy do dnia 23 V 2017. Zgłaszając się po tym terminie zostaniesz dodany do prezentacji na Biznes Mixerze ale nie będzie Twojej firmy w wydrukowanym katalogu.
I co najważniejsze: Ilość miejsc na Biznes Mixer ograniczona!

 

 

Szczegóły

Data:
29 maja 2017
Czas:
20:00 - 23:00
Koszt:
zł30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://biznes-mixer.evenea.pl/

Miejsce

Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze
ul. Łokietka 5
Wrocław, 50-243 Polska
Telefon:
+48 883 047 310
Strona internetowa:
http://home/dompokoj/domains/dompokoju.hekko24.pl/public_html/Lokietka5/Home

Organizatorzy

Ptasia Centrum Kreatywne
Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze